Moje cesta

Vždy pro mne bylo velmi přirozené naslouchat lidem, věnovat se jejich tématům a komunikovat „jejich jazykem“. 

Již dříve jsem ve vedení lidí intuitivně uplatňovala koučovací techniky, což se mi velmi osvědčovalo. Nejen díky tomu jsem se začala o koučink a osobní rozvoj zajímat intenzivněji. Záměr zprofesionalizovat, pro mě de facto přirozené aktivity, se tak vlastně stal jen logickým vyústěním dosavadní činnosti.

Mám zkušenosti z oblasti managementu, public relations, obchodu a služeb, které jsem získala především díky vlastní, dnes již více než dvacetileté podnikatelské praxi. Ale pracovala jsem i v prostředí mezinárodní advokátní kanceláře či ve státní správě.

Kromě koučovacích výcviků jsem absolvovala také výcvik Master-NLP (neurolingvistické programování) a mnoho dalších kurzů, workshopů, přednášek či seminářů .

Jsem řádnou členkou ICF (International Coach Federation) – největší světové organizace sdružující profesionální kouče, ctím a dodržuji Etický kodex (etický kodex-zde) stanovený touto organizací, stále na sobě pracuji a průběžně se dále vzdělávám.

Baví mě potkávat nové lidi, trávit čas se svou rodinou a přáteli. Příležitostně se věnuji malování obrazů a různým kreativním činnostem. Velmi ráda čtu, zahradničím a pěstuji pěší turistiku.
Právě příroda je pro mne úžasným zdrojem energie, inspirace a duševní rovnováhy.