Poslechněte si podcast se mnou: Koučink v přírodě má smysl na Spotify | Apple podcasts | Google podcasts

GOkoučink

Metoda, kterou budou jednou hradit zdravotní pojišťovny.

Máte hodně starostí a nedostatek času?

V práci se to často protáhne do pozdního odpoledne, pak rychle nakoupit, připravit večeři, zkontrolovat děti a aspoň chvíli si popovídat s manželem, než padnete únavou do postele. Ráda byste do svého života zařadila více pohybu, pobytu na čerstvém vzduchu.

Chtěla byste více času pro sebe, věnovat se svému rozvoji, vzdělávání, přátelům nebo koníčkům, ale kvůli přemíře starostí, péči o rodinu a domácnost toho máte nad hlavu
a nevíte kam dřív. Ale jak to všechno udělat?
Mám pro vás elegantní řešení:

GOkoučink je má vlastní zážitková metoda, která poskytne vzpruhu vašemu tělu i mysli, protože propojuje:

  • koučink,
  • pohyb,
  • pobyt v přírodě,
  • neurolingvistické programování,
  • mindfulness.

Při GOkoučinku jste velmi efektivní!

Samozřejmě pracujete na svém tématu (takže se posunujete v životě dál). Ale také protahujete tělo, posilujete svaly, dýcháte čerstvý vzduch
a zklidňujete mysl v přírodě. A tím dáváte prostor novým, pozitivním myšlenkám a nápadům.

Chůze

Neoddělitelnou součástí GOkoučinku je chůze. Je to nejjednodušší
a nejpřirozenější forma pohybové aktivity, která má na naše tělo řadu blahodárných účinků. Chodit tedy musíte hlavně vy. Já se ráda připojím, ale v případě potřeby nás dobře dokáže propojit i technika.

Jana mi svým profesionálním a úžasným lidským přístupem velmi pomohla a stále pomáhá na mé cestě životem. Doporučuji s Janou vyrazit v rámci GOkoučinku na „procházku“ do přírody
a ve vašem životě se začnou dít velké věci!  

Michal Střelka
Quality Manager Yankee Candle

Jaké  pozitivní změny, kromě posunu v práci na svém tématu, pozorují klientky při dlouhodobé spolupráci formou GOkoučinku?

Už po prvním setkání se cítí uvolněnější, radostnější
a motivovanější
k plnění nových cílů.

S dalšími setkáními přibývají pochvaly na kvalitnější spánek, lepší soustředění, zlepšení paměti nebo komunikačních dovedností.

Cena

Jednorázový GOkoučink
60 minut

3 650 Kč

Malý GObalíček
3 × 60 minut

10 000 Kč

GOkoučink 660
660 minut s rozložením času dle vašich potřeb

36 000 Kč

Možná vás teď napadá:

Nebude mě pohyb při přemýšlení omezovat?

Právě naopak, pohyb a okolní prostředí koučink nezdržují, ale obohacují ho o nové podněty, které vám mohou dát odpovědi na otázky. Chůzi vnímám jako základní a nejjednodušší formu přirozeného pohybu (nebo sportu, chcete-li). Je to lehká aktivita, při které se můžete plně věnovat svému tématu.

Vím, že jste z Prahy, ale já jsem ze Zlína. Můžeme GOkoučink praktikovat i na dálku?

Určitě ano. Za poslední půlrok jsem se o tom, hlavně díky pandemii koronaviru, jasně přesvědčila. Na úvod setkání můžeme udělat například krátký videochat, aby obě strany získaly představu o tom, kde se ta druhá nachází, co má na sobě a v jakém je prostředí. Pak stačí přepnout na klasický hovor (doporučuju sluchátka), abyste se mohla lépe soustředit na cestu a okolní vjemy a měla ruce volné.

Dá se GOkoučink provozovat i ve městě?

Smyslem GOkoučinku je dodat klientce kromě koučování také všestranně prospěšné přírodní podněty. Za těmi není nutné vyrážet do hlubokých lesů. I v jinak rušných městech je naštěstí dostatek parků a klidné zeleně, kde se dá GOkoučink provozovat.

A co, když nám počasí právě nepřeje a je zima nebo déšť?

V lesních školkách se říká, že neexistuje špatné počasí, jen špatné oblečení. Pro GOkoučink to platí úplně stejně. Oblečení, ale hlavně obuv přizpůsobte počasí a zaručuju vám, že příliv energie, motivace a endorfinů a triumfální pocit z překročení vlastní komfortní zóny za tu trochu nepohodlí rozhodně stojí. Do kavárny či kanceláře se přece můžeme vydat vždycky.

Pokud nemáte zájem zapojit do koučinku chůzi a pobyt v přírodě, objednejte se ke mně na standardní koučink.

Většinu odpovědí máme v sobě a ty ostatní nalezneme v přírodě.

Pojďme je tam hledat spolu.

Chci se objednat na GOkoučink: