Podcast: Koučink v přírodě má smysl Spotify | Apple | Google

Poslechněte si podcast se mnou: Koučink v přírodě má smysl na Spotify | Apple podcasts | Google podcasts

Reference

Přečtěte si, co o spolupráci se mnou říkají klienti

S Janou jsem začala spolupracovat, protože jsem chtěla vyzkoušet klasický koučink.

Kombinace covid, práce z domu, děti doma a probíhající stavba v mém životě vytvořily stav, kdy se mi všechny činnosti tak nějak prolnuly, nebylo to jasně ohraničené, žila jsem v takovém nepříjemném mišmaši.

Naše spolupráce dalece převýšila má očekávání. Zvládly jsme roztřídit můj čas, vyřešit zásadní krizovou situaci související se stavbou + delegování a navazující byznys strategii.

Děkuji a velmi ráda doporučuji.

Jana Svobodová
(JanaS. – Online pro rebelky)

DĚKUJI JANO
Před nějakou dobou jsem poprosila Janu o několik hodin life koučinku, nakonec to bylo 10 setkání. Sedla mi lidsky.

Jana je Profesionální žena, Profesionální kouč. Stala se mi průvodkyní na mé cestě. Prošly jsme řadu oblastí, které jsem označila, a odkrývaly spolu moje strachy, bloky, slabosti. Někdy jsem byla po hodině nabitá energií a optimismem jako žárovka a šťastná. Někdy se mi její otázky nelíbily
a přemýšlela jsem o tom dále.

Nechala jsem to trochu usadit. S odstupem vidím, že říkám NE daleko častěji, vytahuju kostlivce ze skříně a říkám si ‚proč ve mně daná situace nebo osoba vyvolává špatné emoce, co mi na tom vadí, proč mám strach, proč jsem vzteklá …‘, často se s tím dokážu sama vypořádat nebo nějaký šuplíček zavřít s klidem v duši, pustit to. Odhodila jsem postupně hodně balastu v mém životě, vidím se jako vzrostlý, stabilní strom spjatý se zemí a věřím si.

Janu doporučuji – protože je DOBRÁ, protože POMÁHÁ, protože to MYSLÍ VÁŽNĚ.

A protože Sněžka je vlastně mnohem lepší než Everest!

Ing. Mgr. Martina Miskolczi, Ph.D., MBA

Jana mě vedla přesně a spolehlivě potřebným směrem, abych si ujasnila určité oblasti svého života. Moc se mi líbilo, že je přímá, jde na věc, neotálí a vede k výsledku. Přes své chaotické myšlení jsem byla schopná „udržet si cestu“ a dobrat se závěru a pochopení. Za velmi krátký časový úsek se s Janou dostavil výsledek. Přidanou hodnotou je její energická pozitivní osobnost, která z celého sezení udělala takový zážitek, že jsem vůbec necítila, jak plyne čas.

Děkuji, Jano, a GOkoučink je v plánu. 😉

Mgr. Denisa Dvořáčková

https://dartenglish.cz/

Účinky a efektivitu koučování už jsem v životě vyzkoušela. Moc jsem si ale neuměla představit, jak bude vypadat GOkoučink a jaké pozitivní vlivy do tohoto procesu může vnést pohyb v přírodě. Bála jsem se, že to bude jen draze zaplacená procházka, protože při rychlé chůzi nebudu schopná uvažovat ani mluvit. Už po pár minutách mi bylo jasné, že jsem se spletla. Stála jsem u keře s netykavkami a měla jsem mluvit o svém vztahu k sobě. Lepší rostlinu jsem si nemohla vybrat! Vnější prostředí vždy přesně zrcadlilo moje pocity a to, o čem jsem mluvila. Už mě ani nepřekvapilo, když mě Jana (na dálku) navedla, abych se na situaci podívala z nadhledu, právě ve chvíli, kdy se za zatáčkou objevil posed. A že jsem viděla věci! Za Janou jsem přišla s problémem, že v sobě necítím dost odvahy pro další kroky v podnikání. Během setkání jsem si zvědomila, co mi brání i jak svou odvahu můžu podpořit, a na závěr jsem se skutečně cítila mnohem seběvědoměji. Koučink je sám o sobě skvělá metoda, ale GK ho posouvá ještě mnohem dál. Asi jako když vyměníte černobílou televizi za 3D kino. Janu Štěpánkovou i GOkoučink určitě vřele doporučuji. Je to zážitek, na který hned tak nezapomenete. 

Mgr. Alžběta Vintrová

https://alzbetavintrova.cz/

Na sedenie s Janou som šla s jasným zadaním. S Janou sme si osobnostne veľmi rýchlo sadli a celé sedenie bolo veľmi dynamické, štruktúrované a orientované na výsledok. Vďaka jej otázkam som si dovolila vnímať svoje začínajúce podnikanie v kontexte iných životných skúseností, ktoré zvládam hravo a s ľahkosťou, prípadne som úspešne zvládla v minulosti. Uvedomila som si, že rovnakú ľahkosť môžem vniesť aj do svojho podnikania. Zo stretnutia odchádzam s jasným cieľom na ďalší krok, ktorý som odkladala a ktorý by som pravdepodobne odkladala aj naďalej.

Jana Longauerová

Have Less Feel Better 

  S Janou průběžně spolupracuji již několik let. Na koučovacích setkáních jsme se zaměřovaly na syndrom vyhoření. Do Janina koučovacího stylu se jednoznačně pozitivně promítá její schopnost empatie, temperament, umění naslouchat, schopnost vystihnout podstatu. Navíc jsem velmi oceňovala to, že do práce se mnou zapojovala techniky NLP. Koučování s Janou pro mne byla velmi přínosná a mohu ji vřele doporučit.

  PaedDr. Jana Nová

  Jazyková agentura J-SERVICE

  S Janou Štěpánkovou jsem opakovaně spolupracovala formou GOkoučinku. Byla to skvělá zkušenost ! I když vím, jak koučink probíhá, tak v přírodě je to jiný zážitek. Potřebovala jsem si urovnat některé osobní záležitosti
  a GOkoučink v okolí Pradědu byl pro mne 
  hodně emočně zajímavý a přínosný. Velice mi pomohlo, když mě Jana vedla, abych se na věci podívala s nadhledem a s časovým odstupem. Jana je citlivý, pozorný kouč, který mi pomohl podívat se na věci jinak. Děkuji a doporučuji.

  JUDr. A. Stejskalová  

  I více než měsíc po ukončení koučinku s Janou zpracovávám (a ještě dlouho budu), co jsme řešily. Je to stále trvající (léčivý) proces a jeden (velmi podstatný) dílek ve skládačce uvědomění si vlastní sebehodnoty, směřující k dalšímu seberůstu a s tím související sebelásky.

  Koučink s Janou mi pomohl pochopit, co se snažím na své cestě najít. Namísto velkého třesku (a chaosu) před sebou vidím několik cest, které je třeba řešit každou zvlášť, každou zvlášť opečovat a vyřešit si v sobě. Je to takové jemné, plynulé a nenásilné, což je přesně to, co jsem v tu chvíli potřebovala. A za to jsem Janě velice vděčná.

  Monika Boušková

  https://www.dzemarna.cz/

  Jana mě začala koučovat v srpnu 2020. A postupně se u mě dějí parádní změnyDovolila jsem si odjet sama na víkend do luhů a hájů a tam si prožít úplně obrozující čas. Pomohla mi se vyhrabat z pozice oběti a přerodit se v tvůrce a zdrakovatět. Pomohla mi odhalit, proč odkládám delegování, i když jsem už totálně přetížená, s nervama na pochodu a nakukuju do pasti vyhoření. Díky tomu mám víc energie na děti, ale zároveň jim dovolím mít víc vlastní zodpovědnosti.
  Pomohla mi vytvořit několik funkčních systémů, díky kterým mám večer více energie. Při posledním koučinku jsme narazily na můj mindset Podnikatelka musí být 24/7 dostupná a furt jednou nohou v práci. Moc se těším, jak se mi uleví, až se zbavím této šílené zátěže.
  A efekt? Začínám rozkvétat, víc se směju doma i v práci, čas strávený s dětmi je mnohem radostnější, jsem šťastnější a moje podnikání má mnohem více lehkosti než dříve.
  Nejvíc mě vždycky pomůže, že každé koučovací sezení je dotaženo až do úplné tečky. Vždycky je tam silný AHA moment a vždy nějaký drobný či větší akční plán, který mi nečiní násilí a hlavně mě vždycky posune dopředu.

  Každé sezení s Janou má dalekosáhlý efekt, ale dlouhodobá spolupráce je prostě TOP!
  Janu moc doporučuju a opravdu si ji nechám.

   

  Mgr. et Mgr. Jindřiška Mlčková

  fyzioterapeutka

  Nejprve jsem Janě zformulovala, v čem bych si přála vidět posun. Společně jsme pak vytyčily cíl. Ukázalo se, že moje představa už je komplexní a zahrnuje všechny oblasti mého života, z čehož jsem měla velkou radost, takže jsem už za pár dní mohla uskutečnit některé kroky, které zde naprosto přirozeně vyplynuly. Spolu jsme také odhalily, co naopak ještě má svá „šedá místa“ a pojmenovaly jsme pro mě funkční nástroje, o které se mohu opřít a pracovat s nimi.

  Janě jsem také popisovala svou vizi pro příští rok, dala mi perfektní zpětnou vazbu a já se už teď s o to větší jistotou, motivací a radostí pustila do její realizace.

  Z celého „sezení“ (šlo o neplánovaný procházkový GOkoučink:) si odnáším pocit obrovského přílivu energie
  a práci s Janou rozhodně doporučuji.

  Adéla Amaraya Mikolášová

  Myslela jsem, že jsem nekoučovatelná, dokud jsem nepoznala, jak má vypadat skutečně profesionální koučování s reálnými výsledky. Stále se podivuji, kolik toho profesionálka jako Jana dokáže za tak krátkou dobu se mnou zpracovat! 🙂 Úžasně trefnými otázkami mi pomohla identifikovat, co má “povaha, osobnost, duše” potřebuje, aby maximalizovala výsledky v podnikání.

  Díky Janě jsem si uvědomila, že k překonání obav a výstupu z komfortní zóny (a tedy i posunu v podnikání…) mi velmi pomáhá vytvořit si vnější “závazek.” Něco jako příslib někomu dalšímu, že něco udělám, termíny, v podstatě pozitivní tlak z vnějšku….

  Funguje mi to skvěle, začala jsem to vědomě používat ještě více než dříve. Kdykoliv mám z něčeho strach, slíbím někomu, že to udělám. Pak už mi nezbývá nic jiného, než ten strach překonat a udělat to, protože mými hodnotami jsou důvěryhodnost a spolehlivost.

  Z koučování si kromě úžasného zážitku odnáším mj. 2 hlavní nejdůležitější myšlenky, které si neustále připomínám a pracuji s nimi na vědomé úrovni. Rozhodně mě to opět posunulo vpřed! Mockrát děkuji a vřele doporučuji!

  Ing. Monika Rumanová

  https://www.monikarumanova.cz/

  I když o koučinku dost vím a sama ženy doprovázím, s Janou to bylo jiné, pro mě nové a velmi zajímavé. Bylo to rychlé a stručné, ale intenzivní. Jana velmi záhy rozpoznala, že mým hlavním a převážně po nemoci nejdůležitějším tématem je ENERGIE. Uvědomila jsem si znovu, které věci jsem ze života vypustila – a že se tak okrádám o důležitý zdroj energie.

  Nejsilnější pro mě byla krátká vizualizace na závěr. Přesvědčila mě, že vlastně opravdu vím, co chci, a že si to dokážu představit a procítit. Znovu jsem prožila, že uvědomění je základ. I pro zdraví. Pak už jen nastavit jednotlivé kroky a udělat ten první… Janě děkuji a moc ji doporučuji.

  Mgr. Helena Hrachová

  průvodkyně Vědomého uzdravování

  S Janou jsem měla několik koučovacích hodin, které mě výrazně posunuly. Jak v osobní rovině (řešily jsme hlavně můj perfekcionismus), tak i v pracovní rovině (vyřešila jsem si několik svých pracovních dilemat).
  Využila jsem i její metody GOkoučinku, díky kterému jsem si uvědomila, že strach, který mám z toho, co chci dělat, vlastně není opodstatněný. Že jsem si touto situací v životě už prošla, ale úplně na ní zapomněla. Díky tomuto zjištění u mě došlo k obrovské úlevě.
  Po koučinku s Janou se cítím lépe ve všech směrech. Jako by ze mě spadnul velký těžký balvan. 🙂
  Pokud váháte, zda vám koučink pomůže a někam vás posune, tak věřte, že ano. A Jana vám k tomu pomůže. 🙂


  Lenka Bartáková  

  Jana je moc příjemná a profesionální. Řešila jsem hlubší téma, než jsem původně myslela. Jana mě přesně mířenými otázkami dokázala nasměrovat tam, kam jsem potřebovala, a pomohla mi rozpustit jednu velikou obavu ohledně podnikání. Jsem jí za to moc vděčná a můžu jedině doporučit.

  Zuzana Šnajdrová

  https://www.killary.cz/

  Jana mi svým profesionálním a úžasným lidským přístupem velmi pomohla a stále pomáhá na mé cestě životem. Doporučuji s Janou vyrazit v rámci GOkoučinku na „procházku“ do přírody a ve vašem životě se začnou dít velké věci!

  Michal Střelka

  Quality Manager Yankee Candle

  Napište mi a dáme se spolu do práce