Podcast: Koučink v přírodě má smysl Spotify | Apple | Google

Poslechněte si podcast se mnou: Koučink v přírodě má smysl na Spotify | Apple podcasts | Google podcasts

Vesmír má rád akci

Dávno už neplatí pořekadlo: „Sedávej, panenko, v koutě, budeš-li hodná, najdou tě.“ Pokud v dnešní době budete se svými nápady sedět v koutě, pravděpodobně tam zůstanete navždy. Co tedy podniknout, když chcete něco nového zjistit, vytvořit nebo vypustit do světa a bojíte se?

Důvěřujte své intuici

To, že čtete tento článek, není náhoda. Věci a informace k nám přicházejí v pravou chvíli. Intuice je náš vnitřní hlas, naše vlastní GPSka, která nám ukazuje cestu životem. Intuice vidí mnohem dál než rozum. Pokud jí dobře nasloucháte, dovede vás ke správnému rozhodnutí. Už víte, co vám intuice našeptává? Skvělé. Ale co dál ?

1-2-3 a jde se na to!

Je hezké poslouchat motivační videa a číst články, ale bez následné akce žádné změny nepřijdou. Je potřeba jednat. Váš projekt zůstane navždy jen ve vaší hlavě, pokud nepůjdete do akce a nevypustíte ho do světa. Vesmír má rád akci. 

Nenechte se svazovat předsudky.

Pokud něco chcete udělat, tak to prostě udělejte. Nebojte se vykročit z davu. Kašlete na to, co tomu řeknou lidi. Je to jen a jen váš život. Vy jste za sebe zodpovědní, nikdo jiný. 

Extra tip!

Nevíte, jak se rozhodnout? Jděte se projít! Když totiž potřebujete něco nového zjistit, tak musíte udělat nějaký krok. Doslova. A zrovna při chůzi se báječně přemýšlí.

Prostě a jednoduše – neseďte doma a jděte do akce. Odměnou vám budou nové obohacující zážitky a zkušenosti, které mohou být ve vašem životě zcela zásadní. Každá cesta začíná prvním krokem – dokonce i ta, co má tisíc mil. Udělejte ten krok ještě dnes a pak už se jen na své cestě kochejte většími či menšími zázraky každodenního života.

A pokud na to nechcete být sama, tak se ozvěte a vydáme se ven společně!

CHCI GOKOUČINK